Tile Redi 3260RSPVC-13-2-4 Shower Pan with Right Drain- Single Curb Shower Base, 2" PVC Drain, and Plate Included, 60" Width x 32" Depth
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
  • EASY TO INSTALL: Install in mortar base; see instructions for further details
  • DIMENSIONS: 60" WIDTH x 32" DEPTH x 4.5" Threshold HEIGHT; Shower curb width: 2 Inches
Size 60" W x 32" D
Color Polished Chrome
Shape Rectangle
Style Right Round Drain Plate 13" from Back